Техніка

Студенти HTL розробили унікальну систему для регулювання тяги плуга

За допомогою австрійської компанії з автоматизації B&R-Technik два студенти з HTL Ried im Innkreis розробили систему управління, за допомогою якої можна оптимально відрегулювати точку тяги плуга як вручну, так і автоматично. Ця унікальна система повинна захистити ґрунт і знизити зношення знаряддя.

Про це повідомляє profi.de.

«Якщо точка тяги плуга встановлена ​​неправильно, трактор тягне в одному напрямку, і таким чином сила тяги втрачається. Тому Matura Леон Вісхаммер і Сандро Заллінгер розробили електронне рішення, за допомогою якого плуг можна ідеально вирівняти по горизонталі вручну та автоматично», – відзначають у публікації.

Гідравлічний циліндр забезпечує рівномірний розподіл потужності на лівій і правій стороні плуга. Для цього йому потрібні дані датчика нижньої ланки. Ці дані відображаються на панелі оператора B&R. Якщо точка тяги встановлена ​​точно, тягове зусилля машини збільшується, а витрата пального знижується. Систему можна використовувати на будь-якому тракторі й плузі. Команда проекту розробила інноваційне рішення, яке, за їхніми твердженнями, не має аналогів у світі й дозволяє економити ресурси.

Нагадаємо, LEMKEN пропонує нову систему захисту від перевантажень OptiStone для плугів.