Техніка
Головне:
Техніка

Strube розробляє робота-просапувача для цукрових буряків

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Strube розробляє робота-просапувача для цукрових буряків

Німецька компанія Strube презентувала прототип нового робота-просапувача цукрових буряків BlueBob. Це дозволить вирощувати культуру більш екологічним, нешкідливим для зовнішнього оточення та прибутковим способом.

Про це повідомляє Profi.

Робот Strube BlueBob у майбутньому зможе у режимі реального часу ідентифікувати буряк та бур’ян за допомогою цифрового аналізу зображень. 

Робот вагою 1,2 т працює завдяки RTK-навігації. Він переміщується між рядами та подрібнює бур’яни за допомогою жорстких робочих органів. Досі була відома технологія подрібнюючого робота Dino від французької стартап-компанії Naio-Technologies. Наразі вона доповнена додатковими ножами з гідравлічним приводом, які обробляють ряди буряка з моменту сходів до закриття рядків гичкою. Робот, який брав участь в демонстрації, розпізнавав рослини буряка та обробляв їх за методикою RTK.

Першого робота BlueBob з функцією онлайн-виявлення бур’янів Strube презентує навесні 2021 р. Це дозволить знищувати бур’яни не лише на дослідних ділянках, але й у польових випробуваннях.

Читайте також: Роботи Naïo Technologies прополюють виноградники Hennessy

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ