Техніка

Steketee презентувала механічний прополювач EC-Space

Steketee презентувала механічний прополювач EC-Space

Компанія Steketee, що входить в групу LEMKEN, представила механічний прополювач EC-Space із системою комп’ютерного зору.

Про це повідомляє AgroTimes.

Міжрядний культиватор EC-Space відрізняється системою налаштування робочих органів. На вибір пропонується три варіанти з різним ступенем автоматизації. Сама проста версія EC-Space Manual дозволяє вручну здійснювати плавне регулювання робочих інструментів за допомогою шпинделя, що приводиться в рух рукояткою, яка переміщує тримач ножа.
EC-Space Electric дозволяє плавно регулювати робочі інструменти за допомогою електроприводу. ІC-Space Automatic здійснює автоматичне плавне регулювання робочих інструментів під час руху по полю. Ця версія створена на основі технології EC-Space Electric, але доповнена камерою для навігації по рядах IC-Light. Отримана за камери інформація використовується для безперервного регулювання робочих органів з урахуванням місцевих умов без будь-якого втручання оператора. Завдяки цьому машина гарантовано просапує максимальну площу міжряддя, не пошкоджуючи культуру. Таким чином суттєво полегшується робота на неоднорідних полях або полях із різними датами посіву.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!