Техніка

Сім інноваційних продуктів CLAAS отримали нагороду AE50 Award в США

Сім інноваційних продуктів CLAAS отримали нагороду AE50 Award в США

Щонайменше сім інноваційних продуктів CLAAS стали цьогорічними лауреатами премії AE50 Award від Американського товариства сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE). Церемонія нагородження відбудеться в лютому 2024 року на конференції ASABE з технологій сільськогосподарського обладнання в Луїсвіллі, штат Кентуккі.

Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії.

Так, цього року сім з 50 відомих нагород AE50 Awards відзначають значні інновації продукції CLAAS. Американське товариство сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE) відзначило сім інноваційних продуктів CLAAS нагородою AE50.

«Ми дуже пишаємося тим, що ASABE відзначило кілька наших нових продуктів і технологій, в тому числі серію XERION 12 і TRION 740, – пояснює Ерік Рабі, старший віце-президент в регіоні Північної та Південної Америки і віце-президент CoA.

«Наші інженери постійно працюють над тим, щоб зробити роботу фермерів ще більш продуктивною, ефективною, легкою та стійкою. Ми хочемо дати їм можливість бути кращими у своїх галузях, і сім відзначених нагородами інноваційних продуктів CLAAS у галузі тракторів, зернозбиральних комбайнів, прес-підбирачів та кормозаготівлі відповідають саме цій меті», – каже Рабі.

Премія AE50 Awards, яку вручає Американське товариство інженерів сільського господарства та біології (ASABE), щорічно відзначає 50 найбільш інноваційних новинок та інноваційних продуктів у Північній Америці, які мають значний вплив на сільськогосподарські, харчові та біологічні системи. З численних заявок, поданих у 2023 році, сім заявок CLAAS були визнані серед 50 найкращих за інноваційність, значний технічний прогрес і вплив на ринок.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що за допомогою CROP SENSOR можна виміряти індекс азоту.