Техніка
Головне:
Техніка

Шлейфова борона «ЛАРІ» найраніше виходить у поле, - досвід «Золота Нива»

Весняне боронування агрегатом «ЛАРІ» у агрохолдингу «Золота Нива»

У агрохолдингу «Золота Нива» для весняного передпосівного обробітку придбали шлейфову борону «ЛАРІ» від виробника «Лозівські Машини». Наразі відзначають універсальність агрегату, його високу продуктивність та якість роботи по вологому ґрунту.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу «Золота Нива».

«Цього року ми придбали шлейфову тяжку борону ЗПГШ-21 «ЛАРІ» виробництва «Лозівські Машини» й були приємно враженні. Це універсальне, просте та надійне знаряддя для обробітку ґрунту з високою продуктивністю, ефективністю роботи та низькою витратою палива», – зазначають у агрохолдингу.

Агрегат «ЛАРІ» виконує розпушування ґрунту та вирівнювання поля, щоб підготувати ґрунт до сівби, збереження вологи та знищення бур’янів.

Агрохолдинг «Золота Нива»

«Наприклад, на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чуттєва до вологості ґрунту, бо конструкція робочого органу (ромбовидного зубця) не допускає налипання та забивання. Гнучке з’єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а зубці, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечують ефективний обробіток ґрунту на глибину до 8 см», – додають у агрохолдингу.

Так, за допомогою шлейфової борони «ЛАРІ» в господарстві виходять у поле набагато раніше, ніж з іншими агрегатами, та своєчасно закривають вологу, зірвавши кірку та створивши ідеально рівне поле для легкого проходження по ньому наступних знарядь.

Нагадаємо, «Лозівські Машини» представили нову шлейф-борону. Раніше повідомлялося, «Лозівські машини» вдвічі збільшили продажі техніки в Канаді.