Техніка

Scania розробила концепт безпілотної вантажівки

Компанія Scania 2 жовтня у своєму демоцентрі в Швеції покаже концепт автомобіля без кабіни – Scania AXL.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У повідомленні зазначається, що новий концепт безпілотного автомобіля призначений для роботи у кар’єрах та на великих будівельних майданчиках, де можна чітко контролювати рух.

«Концепт вантажівки Scania AXL допоможе нам зробити вагомий крок до розумних транспортних систем майбутнього, де самокеровані транспортні засоби будуть звичною частиною середовища. Ми продовжуємо будувати та випробовувати пілотні концепції, щоб продемонструвати всі можливості технологій, які доступні вже сьогодні», – прокоментував  президент і генеральний директор Scania Хенрік Хенрікссон.

Зауважується, що для автономних автомобілів більш важливим є програмне забезпечення, а не «залізо». 

Самокеровані вантажівки вже давно працюють на виробництвах. Однак у них в кабіні є місце для водія, на всяк випадок, щоб можна було втрутитися у ситуацію при необхідності.

«Scania AXL не має кабіни і це у значній мірі змінює правила гри. Розвиток самокерованих транспортних засобів зробив значний прорив за останні роки. У нас все ще не має відповіді на багато питань, але за допомогою концептів, таких як Scania AXL, ми вийдемо на новий рівень та прискоримо дослідження у цій сфері», – сказав керівник науково-дослідного підрозділу Scania Клаес Еріксон.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!