Техніка
Головне:
Техніка

Ряд переваг нового трактора Massey Ferguson 8S.245 відзначили на АГРО-2021

Трактор Massey Ferguson 8S.245 на АГРО-2021

Новий трактор Massey Ferguson 8S.245, який презентували на виставці АГРО-2021, має досконалу трансмісію, потужну гідравліку та збільшену колісну базу й вантажопідйомність задньої навіски.

Про це зазначив головний спеціаліст по тракторам і телескопічним навантажувачам Massey Ferguson Олексій Сірий.

«Тут встановили трансмісію, яку ми раніше не бачили в Україні – Dyna-7 з чотирма діапазонами, завдяки чому доступно 28 передач вперед і стільки ж назад. Крім того, ця трансмісія має окрему оливну ванну і ви можете виконувати важкі роботи в другому або в третьому діапазонах. Трансмісія може працювати як в автоматичному, так і  в ручному режимах. Також у трактора Massey Ferguson 8S.245 збільшена колісна база до 3,05 м. А вантажопідйомність задньої навіски підвищили до 10 т», – зазначає фахівець.

За його словами, у стандартній комплектації трактора є посилена гідравліка з продуктивністю 150 л/хв. Утім, можна встановлювати і 205 л/хв.

Також трактор має систему телеметрії, вдосконалену навігацію та амортизацію переднього моста, що збільшує його моторесурс, покращує зчеплення з ґрунтом і комфорт оператора.

«Усю техніку ми завжди тестуємо. Тому перед офіційною презентацією на виставці, із заводу три трактори Massey Ferguson 8S.245 розподілили по трьох різних регіонах України та випробували. Скоро ми підготуємо офіційни звіт, результатами дуже задоволені», – додають спеціалісти.

Нагадаємо, на АГРО-2021 вперше презентували трактор Massey Ferguson 5711.

Журнали