Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Робот eyeSpot зменшує використання гербіцидів на 95%

Нещодавнє випробування в університеті Редінга, у Великій Британії, довело, що робот eyeSpot, який за допомогою камер та системи машинного зору відшукує бур’яни на овочевих полях, прицілюється та точно розпилює гербіцид, зменшив використання гербіцидів на капусті на 95%, а на пореї — на 74%.

Про це повідомляє Eurofruit.

За словами професора бур’янознавства Університету Редінга Алістера Мердока, врожайність на дослідних ділянках на рівні або перевищує показники на контрольних ділянках, які оброблялися гербіцидами. При цьому зменшується потреба у механічній боротьбі з бур’янами, менше гербіцидів потрапляє у навколишнє середовище.

«Це точне землеробство в дії. Робот значно знизив використання гербіцидів, фактично усуваючи будь-яку шкоду для нецільових організмів», — сказав старший вчений із захисту рослин проєкту AHDB Джо Мартін.

Оскільки великі дані набувають важливого значення у сільському господарстві, зображення eyeSpot також можуть використовуватись для спостереження за темпами зростання, що дозволяє точніше планувати обробки, давати ранню оцінку врожаю та виявляти загрози врожаю.

Нагадаємо, компанія FarmWise Labs Inc., яка будує адаптивних роботів для сільського господарства, зібрала $14,5 млн на розробку системи штучного інтелекту для автономного робота точного прополювання зелені, салатів, капусти, броколі, селери.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали