Овочі-Ягоди-Сад

Aвтономний робот-прополювач доглядатиме овочі на 400 тис. людей

Компанія FarmWise Labs Inc., яка будує адаптивних роботів для сільського господарства, зібрала $14,5 млн на розробку системи штучного інтелекту для автономного робота точного прополювання зелені, салатів, капусти, броколі, селери.

Про це повідомляє The Robot Report.

«Розробка роботів з прополювання FarmWise була цікавою і захоплюючою проблемою, поєднуючи в собі декілька областей знань, таких як машинне навчання, робототехніка та машинобудування», – сказав співзасновник і головний технічний керівник FarmWise Томас Паломарес. 

За його словами, пошук роботом центру кожної рослини є складним, але необхідним завданням для високоточного прополювання. Для цього комп’ютерний зір навчають на унікальних моделях на основі мільйонів зображень.

«Один робот FarmWise може прополювати бур’яни, щоб прогодувати середнє місто з приблизно 400 тис.жителів», — заявив співзасновник та генеральний директор FarmWise Себастьян Бойєр

На його думку, роботи будуть все частіше діяти як лікарі з посівів, відстежуючи стан здоров’я та коригуючи технологічні операції відповідно до індивідуальних потреб культури на полі. Крім того, завдяки ретельному прополюванню роботами, можна відмовитися або сильно зменшити застосування гербіцидів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!