Техніка
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Техніка

Причіп на гусеницях використовують на чутливому ґрунті

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Швейцарська компанія Famatech GmbH, яка спеціалізується на будівництві спеціальних транспортних засобів, також оснащує транспортні засоби гусеничницями.

Останній приклад — причеп-самоскид із 820-мм гусеничним шасі від виробника Swiss-Tracks.

Про це повідомляє agrartechnik.ch

За словами Стефана Венгера з Famatech, гусениці мають площу контакту 4,2 м2, і можуть можуть бути зроблені на замовлення. Самоскид має на кузов Benzberg на 16 м3 вантажопідйомністю 30 т.

Самоскид з гусеничним шасі використовується переважно для рекультивації та інших робіт на чутливому ґрунті.

Читайте також:AMAZONE пропонує рішення для рідкого живлення

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!