Техніка

Проєкт з популяризації та використання дронів демонструє перші результати

використання дронів

Компанія DroneUA відзначає перші результати Проєкту з популяризації та використання дронів в агробізнесі, що реалізовується в рамках Програми USAID АГРО.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

«Протягом червня ми працюємо з аграріями з різних регіонів, проводимо внесення сезонних ЗЗР і добрив повітряними та наземними дронами. Наразі понад 30 українських виробників уже долучилися до Проєкту, ознайомилися з передовими технологіями ультрамалооб’ємного внесення ЗЗР і перевірили, як це працює в полях на конкретних культурах і з конкретними препаратами. Тож збираючи відгуки від учасників, ще раз підтверджуємо: дрони – це економія води, ЗЗР і пального, що цього року особливо актуально через значний дефіцит», – йдеться у повідомленні.

Роботи проводились у Тернопільській, Закарпатській, Хмельницькій, Львівській, Житомирській і Рівенській областях.

«І ми не зупиняємось, адже наш маршрут тільки розширюється! Оператори продовжують працювати вдень і вночі, щоб інновації стали для українських фермерів ближчими», – додають у публікації.

Щоб долучитись до програми, потрібно заповнити заявку за посиланням: https://bit.ly/3MLWgyt

«Проєкт став можливим за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, що впроваджується компанією Chemonics International. Інтеграція нових технологій уже працює на забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі, і ми продовжуємо це доводити на полях», – відзначають у публікації.

Раніше ми повідомляли, які сільгоспвиробники можуть взяти участь у Проєкті.