Техніка

Потужні комбайни VERSATILE представили на виставці AGROSHOW

Комбайни комбайни VERSATILE на AGROSHOW 2021

Високопродуктивні комбайни VERSATILE (TORUM 750  і  RSM 161) представили на виставці AGROSHOW 2021 у Черкасах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Роторний зернозбиральний комбайн TORUM 750 є одним із найбільш високопродуктивних у світі. Він здатний прибрати за сезон понад 2000 га різноманітних культур, намолочуючи до 40 т/год. Крім цього, він може працювати на засмічених і вологих фонах. Завдяки унікальній системі обмолоту Advanced Rotor System (ARS) агрегат майже вдвічі перевищує показник інших роторних комбайнів», – зазначають у публікації.

Також на заході представили двобарабанний зернозбиральний комбайн RSM 161 – один із найбільш продуктивних серед свого типу і класу машин. Досягається це конструктивними особливостями технологічного тракту машини – системі обмолоту TETRA Processor і системі очищення OptiFlow. Цей комбайн здатен працювати в складних умовах.

«Зараз ми пропонуємо клієнтам кредит на комбайни з процентною ставкою від 0% строком на 18 міс. спільно з Креді Агріколь Банк. Також працюють постійно діючі пропозиції – кредитні та лізингові програми з пільговими відсотковими ставками, оренда з правом викупу, програма трейд-ін», – відзначає регіональний представник «Версатайл Україна» Швагер Микола.

Раніше повідомлялося, VERSATILE оновив комбайн ACROS 595 для ефективної роботи за складних умов.