Техніка

Порожні вантажівки можуть перетнути «Ягодин – Дорогуськ» за попереднім записом

Порожні вантажівки можуть перетнути «Ягодин – Дорогуськ» за попереднім записом

За 10 днів усі порожні вантажні автомобілі в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» можуть перетнути кордон лише на загальних підставах за записом на сайті echerha.gov.ua.

Про це повідомляє пресслужба «Укртрансбезпеки».

Уточнені умови проїзду – пропозиція українських експортерів, мета якої збільшення кількості транспортних засобів, які із вантажами перетинають українсько-польський кордон. Механізм пропуску погоджено з представниками прикордонної служби України та Польщі.

Наразі у загальній електронній черзі перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» записано 3362 транспортних засобів. Орієнтовний час очікування на перетин кордону складає понад 6 днів. Як альтернативний маршрут, перевізники можуть обрати пункт пропуску «Устилуг – Зосин». Цей пункт працює виключно на пропуск порожніх вантажівок. Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Нагадаємо, на кордоні з Румунією відкриють два повноцінних вантажних пункти пропуску. Раніше ми писали, що Україна та Румунія розширюють експортні коридори.