Техніка

«Полетехніка» продемонструвала революційну технологію вирощування ріпаку за допомогою техніки Horsch

Делегація фермерів та аграрних експертів, очолювана засновником фірми Horsch, Михаелем Хоршем, була вражена сенсаційними результатами, яких компанії «Полетехніка» вдалося досягнути на полях АФ «Батьківщина». Гостям продемонстрували різні технології вирощування ріпаку в посушливих умовах півдня України.

Фермери Канади, Північної Америки й Німеччини були приємно здивовані рівнем технологій в українському господарстві й високими показниками врожайності всіх культур за мінімальних витрат на технологічні операції. Втім, основна дискусія розгорнулася навколо революційної технології вирощування ріпаку та її результатів.

Варто зауважити, що на полях АФ «Батьківщина» застосовується технологія No-till. Стан посівів, виконаних сівалкою Horsch Maestro, викликав у закордонних фахівців відверте захоплення: «Такого ріпаку ми не бачили навіть у Європі».

Усіх цих результатів було досягнено завдяки високому рівню партнерських відносин між компаніями Horsch і «Полетехніка». Стиль спільної роботи – це постійний пошук нових рішень у боротьбі за найкращий результат. Завдяки цьому й відбувається вдосконалення техніки і технологій ґрунтообробітку.

На полях агрофірми «Батьківщина» в найжорсткіших умовах проходять тестування нові машини Horsch. І лише після того, як ефективність чергової новинки від Horsch доведено в польових умовах, її пропонують агровиробникам. Таким чином партнери компанії «Полетехніка» завжди отримують техніку, яка дає найкращий результат.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!