Техніка

Оприлюднено проект постанови щодо змін порядку затвердження типу сільгосптехніки

Мінагрополітики оприлюднило проект постанови щодо змін порядку затвердження типу сільськогосподарської техніки.

Відповідний документ опубліковано на сайті відомства.

Документ пропонує змінити процедуру затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.

Процедуру необхідно привести у відповідність до технічних регламентів, установлених угодою Світової організації торгівлі про технічні бар’єри у торгівлі, а також змісту відповідного акта законодавства ЄС.

За словами координатора комітету техніки УКАБ Олега Нестерова, більшість змін полегшать роботу на ринку виробника сільськогосподарської техніки. Зокрема, буде скасовано 5-річний строк дії сертифіката та відмінено норму про періодичні перевірки кожні 2 роки.

«Встановлюються вимоги до викидів шкідливих речовин двигунами і змінені деякі бюрократичні моменти при формуванні пакета документів. І зараз стоїть питання його якнайшвидшого прийняття і введення в дію, аби при підготовці до нового сезону виробники техніки проходили всі сертифікаційні процедури на нові типи сільгосптехніки за новими правилами», – зазначив  Олег Нестеров.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!