Техніка
Головне:
Техніка

Оприлюднено проект постанови щодо змін порядку затвердження типу сільгосптехніки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Мінагрополітики оприлюднило проект постанови щодо змін порядку затвердження типу сільськогосподарської техніки.

Відповідний документ опубліковано на сайті відомства.

Документ пропонує змінити процедуру затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.

Процедуру необхідно привести у відповідність до технічних регламентів, установлених угодою Світової організації торгівлі про технічні бар’єри у торгівлі, а також змісту відповідного акта законодавства ЄС.

За словами координатора комітету техніки УКАБ Олега Нестерова, більшість змін полегшать роботу на ринку виробника сільськогосподарської техніки. Зокрема, буде скасовано 5-річний строк дії сертифіката та відмінено норму про періодичні перевірки кожні 2 роки.

«Встановлюються вимоги до викидів шкідливих речовин двигунами і змінені деякі бюрократичні моменти при формуванні пакета документів. І зараз стоїть питання його якнайшвидшого прийняття і введення в дію, аби при підготовці до нового сезону виробники техніки проходили всі сертифікаційні процедури на нові типи сільгосптехніки за новими правилами», – зазначив  Олег Нестеров.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!