Техніка

Оновлений додаток Pix4Dscan тепер підтримує нові пристрої

Компанія Pix4D випустила оновлення для програмного продукту Pix4Dscan. Остання версія програми тепер підтримує Matrice 300 RTK і камеру Zenmuse P1. Це дозволить проводити інспекції з повітря, отримуючи дані з надзвичайною деталізацією.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

PIX4Dscan – це професійний додаток для отримання оптимальних даних під час інспектування об’єктів з використанням дронів. Він має вбудовані плани місій для вертикальних і горизонтальних споруд, а також включає адаптований напівавтоматичний політ, спеціально розроблений для веж мобільного зв’язку. PIX4Dscan сумісний з планшетами iOS, Android, а також смартфонами.

Переваги PIX4Dscan:

  • Простий у використанні – дає змогу створювати та виконувати місії лише кількома дотиками.
  • Надає реальні та дуже точні дані – цей програмний продукт розроблений для інспекцій, він уже має вбудовані плани місій для збору корисних даних.
  • Гнучке управління – PIX4Dscan пропонує польоти як у ручному режимі, так і в автоматичному. Він автоматизує політ відповідно до конкретних потреб.
  • Отримані дані ідеальні для подальшого опрацювання у програмному продукті Pix4Dinspect, де реалізоване створення 3D моделі та можливо здійснювати подальше інспектування за даними цифрового двійника вже в офісних умовах.

Додаток PIX4Dscan можна встановити на вбудованому екрані Smart Controller Enterprise або на зовнішньому пристрої: пульт, планшет або смартфон (Android або iOS).

Нагадаємо, додаток для картування Pix4Dfields тепер доступний українською мовою.