Техніка

Новий ZG-TX: високопродуктивний комбінований розподільник добрив

Новий ZG-TX: високопродуктивний комбінований розподільник добрив

З новим причіпним ZG-TX компанія AMAZONE задає нові масштаби у сегменті комбінованих розподільників. За рахунок простої перестановки між розподільним пристроєм TS і розподільним пристроєм нової розробки для вапна можна за допомогою однієї машини точно вносити як мінеральні добрива, так і вологе вапно.

Про це AgroTimes повідомляють фахівці компанії-розробника.

ZG-TX поєднує переваги розподільного пристрою TS разом з інтегрованим у диски AutoTS для найкращих результатів прикордонного розподілу з високою дієвістю при внесенні вапна. З простою рамою Special і посиленою рамою Super AMAZONE пропонує кожному потрібну машину.

Досі комбінованими розподільниками вважалися машини, які подають по одному стрічковому транспортеру на 2 розподільні диски або мінеральні добрива, або вапно. Однак і в сегменті комбінованих розподільників зростає попит серед клієнтів на найвищу точність. У зв’язку з цим AMAZONE вирішила освоїти нові шляхи дозування добрив у комбінації з точністю розподільчого пристрою TS. Результат багато в чому видається новим.

Замість простого лотка, по якому добрива розподіляються на диск, на ZG-TX встановлено певну систему регулювання точки подачі. У свою чергу, це дозволяє використовувати оптимізовані функції, такі як HeadlandControl і Section Control. За рахунок цього відомий розподільний пристрій TS  забезпечує точні картини розподілу при робочій ширині до 54 м.

У комбінації з опційною системою вимірювання моменту, що крутить, FlowControl гарантується точне регулювання норми внесення з перших секунд. При цьому добрива прецизійно дозуються за рахунок інтелектуальної узгодженості подвійної заслінки з електричним регулюванням та швидкості стрічкового транспортера. При використанні аплікаційних карток це можливо також незалежно від сторони.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що сівалка точного висіву від AMAZONE отримала премію FARM MACHINE 2024.