Техніка

Новий преспідбирач Krone Big Pack зробили ще надійнішим

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Новий преспідбирач Krone Big Pack зробили ще надійнішим

Компанія Krone у новому поколінні прес-підбирачів Big Pack з розмірами каналів пресування 1270 і 1290 мм переробила і оптимізувала компоненти, схильні до зносу. Подовжила пресувальну камеру, зміцнила систему варіабельного заповнення VFS, а також зробила нову систему очищення машини – Krone PowerClean.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

 Завдяки довшому на 20% каналу та ширшій пресувальній кришці, тюки мають і значно більшу вагу, особливо на Big Pack 1270.

Krone також різко скоротила максимальні зусилля, що виникають в органах управління, таким чином, термін служби VFS збільшився вдвічі. Крім того, регулювання граблин стала можливою безпосередньо через термінал, що, в свою чергу, відбивається на оптимальній формі і щільності тюків. Завдяки терміналові навіть недосвідчені оператори завжди можуть використовувати Big Pack на повну потужність і досягати максимальної продуктивності. 

Завдяки новій і унікальній системі пневматичного очищення, не тільки стіл вузлов’язача залишається чистим, а й великі частини машини.

Ящики для шпагату тепер вбудовані безпосередньо в бічні кришки і захищені від забруднень.Під час дозаправки шпагатом необхідно відкривати тільки невеликий захисний щиток.

За бажанням замовника Big Pack може бути оснащений додатковими ящиками для шпагату, всього є місце для зберігання 42 котушок загальною вагою до 630 кг.

Відтепер всі ріжучі апарати Big Pack оснащені ріжучим апаратом VariCut, який відмінно зарекомендував себе. 

Big Pack тепер пропонується також підготовлений під візок «BaleCollect» або скатним лотком, якій додатково може бути оснащений вагами тюків.

Читайте також: Krone представила швидкий обгортач рулонів сіна

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями