Техніка

New Holland розробив перший у галузі датчик навантаження системи зерноочистки

Лінійку комбайнів New Holland CR Revelation оснащують системою автоматизації процесу збирання культур IntelliSense™. Вона дозволяє комбайну реагувати кожні 20 секунд, вибираючи найкращу комбінацію налаштувань із 280 мільйонів можливих.

Про це повідомляє прес-служба New Holland Agriculture Україна на своїй Фейсбук-сторінці.

Для реалізації технології IntelliSense™ розроблено перший у галузі датчик навантаження системи зерноочистки, що працює разом із камерою нового покоління Grain Cam та електрично регульованими лопатками роторів (IntelliSense™ може здійснювати регулювання настільки швидко, наскільки це потрібно).

Від дрібнозернових культур до кукурудзи та бобових – технологія IntelliSense™ працює з різними культурами та допомагає зберегти максимум урожаю та знизити рівень втрат практично до нуля.

Оператор може вибирати чотири стратегії роботи, що відповідатимуть його конкретним вимогам, на інтуїтивно зрозумілому дисплеї. Випробування підтверджують, що технологія IntelliSense™ показує чудову продуктивність протягом тривалого робочого дня, навіть порівняно з найдосвідченішими операторами.

Нагадаємо, New Holland продемонструє симуляцію взаємодії з клієнтами в метавсесвіті.