Техніка

Серія TH 7038 оснащена двигуном PERKINS 1104D

Серія TH 7038 оснащена двигуном PERKINS 1104D

Серія телескопічних навантажувачів TH 7038 оснащена 4-х циліндровим двигуном PERKINS 1104D, об’ємом 4,4 л та потужністю 130 к.с. Цей двигун розвиває величезний крутний момент. Це дуже важливо при виконанні завдань, що вимагають підвищеної тяги і зусиль в роботі.

Про це повідомляє компанія «АМАКО».

Збільшені розміри і вдосконалений дизайн системи охолодження двигуна, забезпечує високу ефективність охолодження при забруднених умовах експлуатації і при роботі в обмеженому просторі. 💨

Двошвидкісна гідростатична трансмісія відрізняється простотою і плавністю роботи, високою вихідною потужністю і широкими можливостями. Вона дозволяє розвивати швидкість до 40 км/год за допомогою двох діапазонів передач. Це дає можливість водієві вибирати оптимальну швидкість для конкретного завдання та забезпечує чудову ефективність в роботі і при русі по загальним дорогах.

Модель MFTH.7038 оснащена гідравлічною системою з закритим центром продуктивністю 190 л/хв. Це забезпечує працездатність і швидкість реагування навіть на низьких оборотах двигуна, тим самим, економлячи паливо і знижуючи кількість робочих циклів.

Оптимальна маневреність в будь-яких умов роботи, із 4-ма режимами рульового управління: двома колесами, чотирма колесами, крабовий хід та напівкраб. Із автоматичною зміно режимів дуже легко працювати – просто виберіть потрібний режим кнопкою в кабіні, і цей режим включається автоматично. Багатофункціональний джойстик з пропорційним управлінням, дозволяє оператору контролювати стрілу і навісне обладнання з точністю, не відриваючись від рульового управління.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що новий трактор Massey Ferguson забезпечує високу продуктивність і економію.