Техніка

Навантажувачі Weidemann здатні транспортувати причепи вагою до 18 т

Телескопічний колісний навантажувач Weidemann 9580Т

Компанія Weidemann розробила серію навантажувачів, що представлена телескопічними та фронтальними моделями й вирізняється оптимізованою потужністю та компактними розмірами.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Серія 90 навантажувачів представлена колісним фронтальним навантажувачем із загальною вагою 10,7 т і перекидним навантаженням із прямим ковшем 5290 кг, а також телескопічним колісним агрегатом із загальною вагою 11,2 т і перекидним навантаженням 6594 кг. Також у цьому класі виробник пропонує телескопічну модель 9580Т.

«Стріла розташовується перед кабіною, усі гідроциліндри, як підйому, так і висування встановлено зовні. Проте усе зроблено досить компактно, і оператор може вільно спостерігати за навісним обладнанням. Максимальна висота точки повороту ковша становить 5,48 м, а максимальна висота завантаження – 5,21 м. Вага машини дещо більша за фронтальну модель і становить 11 210 кг», – відзначають у статті.

З навантажувачами 90-ї серії також можна полегшити перевезення різних вантажів: насіння чи добрив під час посівної або тюків під час збирання врожаю.  

«Машини здатні транспортувати причепи вагою до 18 т. Для цього їх оснащують буксирними пристроями – замовник може обрати, який саме тип йому потрібен», – додають у статті.

Нагадаємо, навантажувачі Weidemann серії 90 розвивають швидкість до 40 км/год.