Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Naïo Technologies представила нову версію робота-виноградаря

Французька компанія Naïo Technologies випустила нову версію свого виноградного робота Ted. Зовнішній вигляд робота змінився, і він тепер оснащений тримачем інструменту посередині, а потужність його двигуна збільшена, що важливо на виноградниках, розташованих на схилах.


Про це повідомляє Future Farming.

За допомогою відгуків, отриманих близько 20 виноградарів, які використовували Ted протягом останніх 3 років, було доопрацьовано останню версію, яка зараз готова до масового виробництва.

Тепер робот оснащений тримачем для інструменту посередині, має паралелограмний підйомник. Широкий спектр механічних інструментів можна приєднати до багатоцільового стовпа, а два інструменти можна поєднати одночасно.

Naïo Technologies заявляє, що завдяки своїй міцній рамі, збільшеній потужності двигуна та швидкості до 3 миль/год, збільшилася йогопродуктивність на похилих виноградниках.

«Однак він все ще важить набагато менше, ніж звичайні трактори та машини з високим кліренсом», – зауважують в компанії. 

Нові модульні арки Теда допомагають адаптуватися до різних типологій виноградників (вузькі або високі лози тощо).
Нова версія Ted буде представлена ​​в середині жовтня під час роадшоу по всій Франції, зупиняючись на кількох французьких виноградниках, і буде доступна у продажу в 2021 році.

Naïo Technologies заявляє, що інші функціональні можливості будуть розроблені до 2023 року. Цільова ціна становить 175 тис. євро.

Naïo Technologies поставила 4 роботи Ted з серпня, а 3 додаткові поставки мають відбутися до кінця 2020 року. Компанія вже приймає замовлення на 2021 рік і має намір поставити близько 15 роботів у 2021 році.

Технічні характеристики: Розмір: Довжина 400 см. Ширина від 135 до 180 см (регульована). Висота під арками від 177 до 235 см (регульована). Вага: 1700 кг. Енергія: 100% електрична – літієві батареї. Автономність: до 8 годин. Тяга: повний привід. Потужність двигуна: 2,7 кВт на привід. Навігація: GPS RTK навігація (сантиметрова точність). Швидкість: до 5 км/год.


Читайте також:Роботи Naïo Technologies прополюють виноградники Hennessy

Журнали