Техніка
Головне:
Техніка

На пасовищах ефективно працюємо із дисковою бороною Rubin 10, - агроном

Дискова борона Rubin 10 від LEMKEN

У господарстві «Колос» придбали дискову борону Rubin 10 із шириною захвату 6 м. У ході робіт відзначили дуже вдале розміщення дисків, що полегшує заглиблення та перемішування ґрунту, зокрема, й на пасовищах.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ПФГ «Колос» Роман Верповський (Хмельницька обл.).

«По кукурудзі та соняшнику є завжди проблема зі стернею: треба одночасно добре подрібнити рештки й перемішати їх із ґрунтом. А один прохід Rubin 10 по соняшнику дозволяє нам сіяти відразу без культивації. Глибина для передпосівного обробітку у нас становить 10–15 см», – зазначає головний агроном.

Він також розповідає, що іноді беруть нові поля, на яких були пасовища. І культиватор там не може обробити землю, він просто нагортає її. А ось дискова борона Rubin 10 завдяки зубчастій формі дисків «ромашка» під кутом добре ріже траву, а котки добре розбивають стерню.

«Конструкція дисків відрізняється від інших борін тим, що вони розміщені як під кутом до руху агрегату, так і до горизонту, завдяки цьому борона легко врізається в землю й добре розпушує ґрунт. Бо зазвичай диски борін розміщені просто під кутом по ходу трактора, тоді йому важче рухатись. А борона Rubin 10 суттєво полегшує операцію. Вивірений кут нахилу до поверхні сприяє оптимальному заглибленню та додатковому перемішуванню», – додає Роман Верповський.

Дискова борона Rubin 10 від LEMKEN

Нагадаємо, дискова борона Rubin 10 чудово працює по вологому ґрунті.

Журнали