Техніка

На Дні поля AGRO Challenge представили сівалку для смугового посіву MATADOR MO 6000

На Дні поля AGRO Challenge представили сівалку для смугового посіву MATADOR MO 6000

На  Дні поля AGRO Challenge в селі Дослідницьке на Київщині 22-23 травня компанія BEDNAR з дилерами АМАКО, «НФМ АГРО» та «Тайтен Машинері» представила широкий ряд техніки. Це технологічні рішення для основного, комбінованого, передпосівного, смугового та міжрядного обробітку ґрунту, а також посіву за традиційною чи мінімальною технологіями та новинку цього року – сівалку для смугового посіву.

Про це повідомляють в компанії BEDNAR.

Зазначають, що сівалка для смугового посіву MATADOR MO 6000 призначена для посіву ріпаку, зернових та широкорядних культур. 

Концептуально цей агрегат має секцію доліт з гідравлічним захистом AUTO-RESET з максимальним зусиллям спрацювання 870 кг, що обробляє ґрунт на глибину до 35 см, далі вирівнювання ґрунту і безпосередьно посів з одночасним внесенням добрив. При цьому добриво може вноситися 3 способами: під лапу, на поверхню або у рядок. Або можна міксувати ці варіанти. 

«Зверніть увагу на шинний коток, він розміщений зі зміщенням в шаховому порядку, – наголошують виробники. – Це дає ряд переваг: зменшення навантаження на трактор, гарний ефект самоочищення, стабільність роботи та легка заміна у випадку проколу. Так як кожне колесо кріпиться окремо. На цій сівалці ми бачимо стандартну нашу зернову шину з паралелограмним кріпленням сошників, що забезпечує гарне копіювання рельєфу поля. Але також трьохточкова навіска дозволяє агрегатувати і інші сівалки, наприклад, просапні».

Читайте також: Названо 5 ключових переваг культиваторів Row-Master від Bednar