Техніка
Головне:
Техніка

На АГРО-2021 показали сівалку Fendt MOMENTUM, що відпрацювала майже 2 тис. га

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM на АГРО-2021

На виставці АГРО-2021 представили сівалку точного висіву Fendt MOMENTUM, що відпрацювала вже 1860 га. Серед її головних переваг відзначили компактні транспортні розміри, модульність конструкції та можливість внесення рідких добрив.

Про це розповів продакт-спеціаліст брендів Fendt&Valtra у Східній Європі Сергій Лук’янець.

«Це сівалка повністю американськогого виробництва. Від аналогів її відрізняє транспортна ширина. Вкрай рідко американську сівалку роблять з шириною менше 4 м, у Fendt MOMENTUM вона становить 3,1-3,2 м, залежно від того, як прибрати світловідбивачі. Важливою опцією є внесення рідких добрив. Ця сівалка вносить тільки рідкі добрива в рядок і поряд з ним. Також вона може вносити два продукти, якщо її оснастити відповідним обладнанням. З рідкими добривами працювати набагато простіше, зручніше та ефективніше, тому вони все більше завойовують ринок», – зазначає фахівець.

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM на АГРО-2021

За його словами, сівалка також вирізняється своєю рамою, що складається з двох частин: транспортна рама та окрема рама з висівними секціями. І завдяки тому, що ці рами рухаються відносно одна одної, вертикальний діапазон роботи висівних секцій збільшений з 70 до 140 см.

«На мою думку, основна перевага сівалки Fendt MOMENTUM – її модульна конструкція. Це означає, що агрегат постійно можна дообладнувати продуктами Precision Planting і він кожен рік буде відповідати тим технологіям і завданням, які ставлять перед собою фермери»,- додає Сергій Лук’янець.

Раніше повідомлялося, Fendt Momentum Crop Tour – 2021 стартував на Digital Field.

Журнали