Техніка
Головне:
Техніка

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM демонструє новий рівень землеробства

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM

Сівалка Fendt MOMENTUM обладнана інноваційними системами, що підвищують точність висіву за різних умов та зручність користування агрегатом.

Про це повідомляє прес-служба Цеппелін Україна.

Обсяг бункерів сівалки Fendt MOMENTUM (доступ до яких можна з отримати з платформи) –  4500 л, ємності бака для рідких добрив – 3785 л. Агрегат обладнаний рамою VCT, що забезпечує стабільно точний висів: вдається компенсувати різницю висоти в межах 165 см, що забезпечує рівномірне формування коренів і рослин по всій робочій площі.

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM

«Сівалка також має технологію розподілу маси Load Logic у трьох режимах: функція балансування, концентрації маси на тандемному шасі та повторення рельєфу. У режимі балансування маса машини розподілена рівномірно на всі колеса. Коли включається режим концентрації маси, навантаження знімається з бічних частин і повністю фокусується на тандемному шасі центральної секції. У режимі повторення рельєфу активний притиск на бічні частини відключений», – йдеться в публікації.

Разом з тим різні датчики автоматично регулюють рівень тиску в шинах.

«Гідравлічна система DeltaForce регулює притискне зусилля на висівну секцію окремо під кожен рядок з метою забезпечення відповідного тиску для різних видів ґрунту та умов висіву», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, Fendt Momentum Crop Tour – 2021 стартував на Digital Field. Раніше повідомлялося, жатка 9350 DynaFlex від AGCO отримала премію Девідсона 2021 року.

Журнали