Техніка

Kverneland розробив технологію точного внесення сухих добрив

Компанія Kverneland Group сьогодні ефективно працює в напрямку оптимізації живлення. Так, нещодавно виробник презентував нову технологію внесення сухих добрив.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів заступник директора з питань розвитку брендів Great Plains та Kverneland Олександр Прохоров.

«Це система, що буде доступною на просапних сівалках Kverneland найближчим часом. Наразі її тестують. Сухі стартові добрива будуть розміщуватися точково біля насінини, що покращить засвоєння елементів живлення та підвищить економічну доцільність їх унесення», – відзначає Олександр Прохоров.

За його словами, фахівці бренду Kverneland постійно відстежують тенденції на ринку, дізнаються, з якими добривами й технологіями хочуть працювати аграрії та передають цю інформацію на завод. Окрім того, Kverneland має свій центр у Нідерландах, де зібрано всі наявні добрива й досліджуються їх механічні, балістичні та інші характеристики.

«Такий ретельний підхід дозволяє виготовляти досконале універсальне обладнання. Розкидачі Kverneland мають усі найсучасніші системи, що відповідають вимогам точного землеробства: вагову систему, посекційне вимкнення, диференційне внесення та інші», – відзначає Олександр Прохоров.

Раніше ми повідомляли, Kverneland адаптував свої обприскувачі до умов українських господарств.