Техніка
Головне:
Техніка

Kverneland оновив сівалку E-Drill Maxi Plus

Kverneland оновив сівалку E-Drill Maxi Plus

Компанія Kverneland удосконалила модельний ряд комбінованих посівних агрегатів E-Drill Maxi Plus для одночасного посіву зернових культур і внесення добрив.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В даний час машина включає в себе ротаційну борону і сівалку і випускається в трьох варіантах з робочою шириною захвату 3, 3,5 і 4 метра.

Нагадаємо, що сівалка Kverneland E-Drill Maxi Plus оснащена бункером об’ємом 2100 літрів, який може бути розділений внутрішніми перегородками на дві ємності в співвідношенні 60:40, 70:30 або 100: 0. У кожному з двох відсіків розташована власна незалежна система дозування і два адаптивно працюють висівних апарату Eldos.

Рівень насіння в бункері контролюється електронними датчиками. За нормами внесення насіння і добрив відповідають дозатори Eldos, сумісні з ISOBUS і мають електропривод, що дозволяє регулювати обсяг посівного матеріалу і добрив незалежно один від одного.

Оператор може провести автоматичне калібрування висівного апарату. Для цього потрібно ввести потрібні значення в термінал і натиснути кнопку для початку каліброваного тесту.

У 2020 році посівний комплекс був відзначений престижною нагородою в галузі сільськогосподарського машинобудування – «Машина року 2020».

Читайте також: Kverneland оновив сівалку u-drill 6001