Техніка

Культиватор Cenius протестували на рівень надійності та безпеки

Культиватор AMAZONE Cenius

Ефективним рішенням для виконання різних ґрунтообробних операцій, від поверхневої обробки стерні до глибокого розпушування, є 3-рядний навісний культиватор Cenius з робочою шириною від 3 м до 4 м. Він здатен адаптуватися до будь-яких умовах місцевості завдяки індивідуальному підбору робочих органів і котків.

Про це повідомляє прес-служба AMAZONE на своїй Фейсбук-сторінці.

«AMAZONE пропонує безліч варіантів оснащення Cenius, так що цю машину можна використовувати для широкого спектра робіт. Якість виконання роботи завжди була на найвищому рівні. До того ж культиватор показав у тесті високий ступінь надійності та безпеки», – такий висновок був зроблений німецькими експертами після практичного тесту культиватора Cenius та опублікований в виданні «Der fortschrittliche Landwirt».

Обробіток стерні після збору врожаю виконується на глибині від 5 до 12 см. Середня глибина обробітку ґрунту з інтенсивним перемішуванням поживних решток становить від 12 до 20 см. Також знаряддя якісно готує посівне ложе навесні. Агрегатувати його можна з трактором потужністю від 125 к. с.

Нагадаємо, AMAZONE пропонує більш зносостійкі лапи для поверхневого обробітку.