Техніка

KUHN представив новий ніж активної борони DURAKARB з пластинами з карбіду вольфраму

KUHN представив новий ніж активної борони DURAKARB з пластинами з карбіду вольфраму

Компанія KUHN представила новий ніж активної борони DURAKARB з пластинами з карбіду вольфраму, який забезпечує підвищену зносостійкість, навіть при роботі на дуже кам’янистих ґрунтах.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Пластини з карбіду вольфраму виготовляються з комплексу порошків, отриманих після стискання і нагріву декількох хімічних компонентів, включаючи вольфрам і вуглець. Завдяки дотриманню точних критерів, KUHN виготовляє надзвичайно твердий і зносостійкий матеріал, який справедливо вважається одним з найміцніших сплавів, що нині існують у світі.

Використання цієї технології при виробництві ножів для активних борін забезпечує швидку окупність вкладених коштів навіть у найбільш екстремальних умовах, наприклад, при їх експлуатації на дуже кам’янистих ґрунтах.

DURAKARB складається з 4-х пластин загальною висотою 136 мм. Закруглений передній профіль пластин розділяє земляну масу таким чином, що уповільнюється зношування сторін з боку зубцями та забезпечується оптимальне перемішування ґрунту. Пластина спеціальної V-подібної форми припаяна до зубця, чим забезпечує більшу площу контакту між зубцем та пластиною. Це значно знижує вірогідність поломки або виламування пластин на випадок ударного впливу. При такому профілі не збільшується товщина матеріалу, через те для роботи зубця не потребно додаткової потужності.

Новий ніж DURAKARB с пластинами з карбіду вольфраму підходить для агрегатів серій HR 103/104, 1003/1004 FAST-FIT 2-го покоління, а також нових серій HR 1020/1030 і 1040. Може бути установлено замість стандартних ножів і лез DURAKUHN с карбідним покриттям.

Читайте також: Нова сівалка Kuhn Kosma спрямована на легкість та точність