Техніка
Головне:
Техніка

Kubota вдосконалила садовий трактор B1

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Японський виробник сільськогосподарської техніки – компанія Kubota презентувала оновлену версію відомого компактного трактора B1 із системою захисту від перекидання – рамою (ROPS), що складається.

Про це повідомляє Turfmatters.

Система ROPS розташована перед платформою оператора, забезпечуючи необхідний захист для польових робіт. Вона може складатися врівень з капотом при роботі в умовах обмеженої висоти. Це зменшує загальну висоту трактора до максимум 1,41 м, що ідеально підходить для роботи в садових тунелях, теплицях або низьких будівлях. Це також дозволяє уникнути будь-яких незручностей із задніми навісними знаряддями. Складання просте шляхом видалення двох штифтів біля основи рами ROPS.

Оновлені трактори В1 оснащені двигунами Kubota E-TVCS потужністю 18 і 24 к.с., мають три швидкості руху вперед у кожному з трьох діапазонів, які забезпечує пряма механічна трансмісія. Високоефективний гідропідсилювач керма покращує маневреність у тісних приміщеннях та навісах. Повнопривідний конічний редуктор підтримує продуктивність у важких умовах, а його конструкція також покращує дорожній просвіт.

Трактор також обладнаний заднім зчіпним пристроєм категорії 1 та додатковим середнім ВВП для косильної деки на 18-сильній моделі B1181. Машина також може оснащуватися фронтальним навантажувачем LA213.

Комфорт оператора забезпечується просторою платформою з легким доступом, коли потрібне часте сходження на трактор та з нього. Крім того, чітке розташування елементів управління з напрямними важелями і зручним тримачем для чашок.

Доступ до двигуна також простий. Капот легко піднімається, бічні кожухи та передня решітка знімається.

Читайте також: Kubota представила нову серію тракторів LX

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ