Овочі-Ягоди-Сад

Kubota інвестує в яблукозбиральних роботів

Японська корпорація Kubota оголосила, що інвестує в американський стартап Abundant Robotics, Inc., який займається автоматизацією збирання врожаю яблук. .

Про це йдеться у пресрелізі Kubota.

У червні минулого року японська корпорація запустила свій Центр інновацій як підрозділ для відкритих інновацій на основі координації із зовнішніми партнерами.

Однією із напрямків землеробства, який привернув увагу Kubota — збирання врожаю, на що звертають увагу виробники фруктів. 

«Завдяки цим інвестиціям, Kubota має на меті посилити розвиток технологій економії праці та автоматизації для збирання яблук та інших фруктів та розпочати справу з використанням цих технологій, тим самим сприяючи економії праці та підвищенню ефективності сільського господарства в США та інших країнах», – повідомили в компанії.

Нагадаємо, роботизований комбайн для збирання яблук каліфорнійського стартапу Abundant Robotics, Inc., технологія якого розвивається з 2016 року, успішно пройшов випробування в садах найбільшого експортера яблук Нової Зеландії компанії T&G та садах штату Вашингтон, США.

Ця машина збирає яблука за допомогою вакуумних присосок. Вона здатна самостійно орієнтуватися, вирішуючи, які яблука дозріли, збирати їх і переносити у відро без пошкодження плодів чи дерев.

Завдяки своїй конструкції комбайн здатен працювати в садах різних типів та щільності.

Читайте також:Американці тестують робота-збирача яблук

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!