Техніка

KRONE пропонує розширений асортимент прес-підбирачів VariPack

Компанія KRONE розробила новий високопродуктивний рулонний прес-підбирач для професійного використання, який встановлює нові стандарти щільності пресування і пропускної здатності. Зокрема, асортимент продукції розширюється ще на чотири моделі: VariPack V 165 і V 165 XC, а також VariPack V 190 і V 190 XC.

Про це повідомляє офіційний дилер KRONE в Україні – Група компаній «ТРІА».

Зазначають, що перевагами нових прес-підбирачів є збільшена вага рулонів і максимальна пропускна здатність під час роботи з соломою та сіном.

«VariPack V 165 безступінчато регулює діаметр рулону в діапазоні від 80 см до 1,65 м, а VariPack V 190 – від 80 см до 1,90 м. Обидві машини можуть бути оснащені ножовим лотком. Як і в VariPack Plus, чотири нескінченних ременя забезпечують ідеальну форму рулону. Зусилля пресування і діаметр рулонів можна змінювати з кабіни трактора на терміналі», – відзначають у публікації.

Також за необхідності можна регулювати інтенсивність і розмір м’якої серцевини в три етапи, адаптація до рослинної маси відбувається швидко і легко.

«Ще однією родзинкою є надзвичайно швидкий викид рулонів. Задні двері можна відкрити й закрити менш, ніж за п’ять секунд. Індикатор напрямку руху допомагає рівномірно заповнити рулонну камеру. Це означає, що навіть недосвідчені водії можуть красиво упакувати рулон з першої спроби», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, вперше в Україні запрацював прес-підбирач KRONE BIG PACK 1290 HDP II XC.