Техніка

Компанія John Deere отримала дві нагороди CES 2023 за свій автономний трактор

Компанія John Deere (NYSE: DE) названа лауреатом премії CES® 2023 Innovation Awards у номінації «Кращі інновації» у категорії «Робототехніка» та лауреатом у категорії «Технології транспортних засобів» за повністю автономний трактор.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Компанія John Deere вже четвертий рік поспіль отримує нагороду за інновації від Асоціації споживчих технологій (CTA). Оголошення було зроблено напередодні виставки CES 2023.

Повністю автономний трактор John Deere поєднує такі технології, як камери, штучний інтелект (ІІ), датчики та надшвидкі процесори графічного процесора, що дозволяють переміщатися полем без оператора в кабіні, допомагаючи клієнтам бути більш ефективними, продуктивними та прибутковими.

«Фермери ніколи не відчувають дефіциту роботи, – зазначив технічний директор John Deere Джамі Хіндман. «З нашим повністю автономним трактором аграрії можуть зосередитися на найбільш нагальних завданнях у рамках своєї роботи, тоді як машина справляється з тим, на що вони не мають часу чи людського ресурсу. Ми продовжуємо інвестувати в автономію та автоматизацію, щоб підтримувати важливу роботу, яку наші клієнти виконують щодня».

Програма CES Innovation Awards, що належить і випускається CTA, є щорічним конкурсом, присвяченим видатним розробкам у 28 категоріях продуктів. Судді розглядали заявки на основі інновацій, технічних і функціональних можливостей, естетики та дизайну.

У категорії «Робототехніка» нагороди Innovation Awards виділяються програмовані чи інакше інтелектуальні машини, здатні виконувати певні завдання чи імітувати рухи чи взаємодії людини. Категорія Vehicle Intelligence & Advanced Mobility присвячена автомобільним та іншим транспортним продуктам та послугам, що інтегрують технології у процес водіння, зокрема, підвищення безпеки, навігації, покращення умов для пасажирів чи забезпечення можливості самостійного водіння.