Техніка

Компанія HF Agro оголосила про випуск 6-метрової дискової борони GEKON

Лінійка дискових борін GEKON від компанії HF Agro розширюється і тепер представлена моделями з шириною захвата 3, 5, а також 6 м, що задовольняє потреби більшості аграріїв.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

У лютому цього року бренд презентував нову лінійку дискових борін GEKON на міжнародній агропромисловій виставці «АГРОВЕСНА. ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022», де аграрії ознайомилися з демонстраційним зразком. Попри тяжкі реалії війни, компанія налагодила виробництво та запустила випуск агрегатів.

«Дискові борони GEKON відрізняються економічністю, продуктивністю та простотою експлуатації. Техніку не потрібно обслуговувати. Усі шарнірні з’єднання не потребують змащування. Крім цього, автоматичні системи регулювання та блокування, що реалізовані в боронах, знижують вплив «людського фактора». Тобто, механізатору практично не потрібно залишати кабіну трактора, унаслідок чого також підвищується продуктивність роботи. Борона не тільки точно копіює рельєф, витримує задану глибину обробітку, але й ідеально вирівнює поверхню поля», – відзначають у публікації.

Виробничі потужності компанії знаходяться в Україні, Польщі, а також інших країнах Європи, що покращує процес постачання якісної сировини та компонентів для виробництва, а також спрощує реалізацію готової продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Нагадаємо, HF Agro доставляє українським аграріям вивантажувачі та пакувальники зерна.