Техніка

Компанія DroneUA пропонує аграріям систему автопілоту FJ Dynamics

Компанія DroneUA оголошує про старт продажів cистем автопілоту для сільського господарства від однієї з найпрогресивніших IT компаній Китаю FJ Dynamics.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA.

Зазначають, що система FJ Dynamics дозволяє використовувати техніку ефективніше, зокрема, підтримувати ідеально рівні треки під час операцій. Підрулювач підходить для різноманітних видів самохідних сільгоспмашин, призначених для оранки, висіву, живлення та обприскування.

«Рівень точності автопілоту складає до 2,5 см за швидкості від 0,8 до 15 км/год. Завдяки функції інерційних сенсорів система автоматичного водіння обчислює фактичне положення техніки й таким чином зводить до мінімуму пропуски та перекриття на ділянках зі схилами та нерівностями. А режим автоматичного розвороту дає змогу розвертатися без будь-якої ручної роботи. Крім цього, рішення FJDynamics не вимагає багато часу для установки. Вам потрібно менше 2 годин, щоб повністю встановити автопілот», – відзначають у публікації.

Разом з тим система поставляється на ринок з уже перед встановленою підпискою на високоточний RТК-сигнал, забезпечуючи ще вищу точність.

Нагадаємо, DroneUA та НУБіП підписали меморандум про співпрацю. Раніше повідомлялося, дрони XAG показали вищу продуктивність, ніж традиційні обприскувачі.