Техніка

На Харківщину доставили 11 тракторів

У жовтні 2021 року був оголошений відкритий тендер на закупівлю 11 тракторів (ARION та AXION) та одного комбайна зі строками поставки у 2022 році. Попри світові проблеми, пов’язані з пандемією та порушенням логістичних ланцюжків, команда компанії «CLAAS Україна» разом з офіційним дилером, компанією «Агротехсоюз», прийняла участь у тендері, виграла його та підписала контракт.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Бойові дії, що почалися у лютому, шокували всіх. Частина господарства клієнта опинилась в окупації, а 80% земель обстрілювали. Техніку частково викрали, частково пошкодили. Про плани й контракти було важко навіть думати. Компанія «CLAAS Україна» разом із офіційним дилером – компанією «Агротехсоюз» постійно були зв’язку з партнерами та запевнили, що буде зроблено все можливе, аби поставка відбулася», – зазначають у публікації.

Так, був розроблений план, що враховував ризики для транспортування під час бойових дій. І незважаючи ні на що, техніку доставили вчасно.

Головний інженер підприємства партнера каже: «У нашій роботі важлива надійна техніка, надійні партнери та погода. Тепер залишилось домовитись тільки з погодою!».

Нагадаємо, CLAAS продовжує безкоштовний доступ до TELEMATICS Pro.