Техніка
Головне:
Техніка

Компанія «А.ТОМ» пропонує понад 300 моделей агрегатів для заготівлі кормів

Одне з пріоритетних напрямів ТМ «А.ТОМ» – це розширення асортименту сільськогосподарського устаткування з максимальними експлуатаційними характеристиками. Навісні пристрої за своїми функціональними можливостями перевершують вузькопрофільне обладнання й дозволяють аграріям не витрачати зайві кошти.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Так, відзначають, що на сьогодні «А.ТОМ» пропонує понад 300 моделей ковшів, захватів, відвалів, вил, різаків тощо для розширення функціоналу тракторів і навантажувачів, а можливість індивідуального виготовлення дозволяє повністю задовольнити потреби специфічних господарств у якісному, універсальному та високопродуктивному обладнанні.

«Ще один безперечний плюс такого обладнання – можливість придбання на умовах програми часткової державної компенсації, в рамках якої аграрій має змогу повернути до 40% вартості обладнання. Разом з  тим уся техніка компанії «А.ТОМ», зокрема й устаткування для силосу, проходить тестування в реальних умовах фермерських господарств із попереднім контролем усіх етапів виробництва. Завдяки цьому постачальник пропонує апробоване і сертифіковане навісне обладнання, що відповідає сучасним вимогам», – зазначають у статті.

Нагадаємо, помилки в технології заготівлі сінажу призводять до зниження надоїв.

Журнали