Техніка

Комбайн New Holland TC5.90 підійде для невеликих і середніх господарств

Комбайн New Holland TC5.90

Ідеальним рішенням для невеликих і середніх господарств New Holland вважає комбайн TC5.90, що має високу продуктивність роботи, значно вищу пропускну здатність і відмінну якість зерна та соломи.

Про це розповідає прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

Комбайн New Holland TC5.90 обладнано сучасним двигуном NEF потужністю 241 к. с., що поєднує економічність і стабільну потужність, водночас має підвищений експлуатаційний ресурс і низьку вартість обслуговування. Місткість зернового бункера – 6400 л. Робоча ширина жаток – від 3,96 до 6,1 м, а кукурудзяна жатка має 6 рядів.

Комбайн New Holland TC5.90

TC5.90 має менші втрати зерна, вищу якість очищення й пропонує на вибір – 2- або 3-барабанну система обмолоту для збирання за будь-яких умов.

«У комбайні втілені продумані до дрібниць технології Smart Sieve™ та Opti-Fan™: Smart Sieve™ автоматично регулює роботу решітного стану, компенсуючи боковий нахил комбайна на схилах, розподіляє зерно рівномірним шаром на поверхні решіт; Opti-Fan™ регулює швидкість роботи вентилятора очищення залежно від кута нахилу комбайна, що збільшує загальну продуктивність системи очищення зерна до 30%», – відзначають у публікації.

Раніше повідомлялося, Група компаній «ПАЕК» збирає урожай з технікою New Holland.