Техніка

Ключова перевага сівалки AMAZONE DMC Primera – чудова пропускна здатність

Сівалка AMAZONE DMC Primera

Високопродуктивна сівалки DMC Primera AMAZONE демонструє якісну роботу в рамках демо-туру Східною Україні.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Під час демонстрації ми сіяли озиму пшеницю з нормою 240 кг/га з одночасним внесенням добрив на швидкості 12 км/год, з чітким дотриманням глибину посіву 4 см. Сівалка працює за всіма технологіями обробітку ґрунту: класичною, no-till та mini-till», – йдеться в публікації.

Зазначають, що в своєму класі DMC Primera виділяється насамперед конструкцією висівних елементів – сошників DMC®, що були запатентовані Amazone ще 2008 року. Вони вирізняються опорним котком, що складається з двох прямих дисків з «крилами» на зовнішніх боках. Особливість у тому, що кут, під яким вони розташовані, спрямовує земляну хвилю від долота до борозни як на швидкості 10 км/год, так і на максимально рекомендованих 18 км/год. «Крила» – кілька елементів, схожих на скоби, що розміщені по радіусу диска. Така форма вирішила одразу два питання: з одного боку, є опора для сошника, а з іншого – завдяки невеликій площі контакту й геометрії профілю вологий ґрунт не налипатиме товстим шаром. До речі, диски та «крила» – цільна деталь, виготовлена литтям.

Підшипники взяті з борони Catros – закритого типу, тож не потребують обслуговування. DMC Primera оснащується долотами DURA з активним кутом атаки: стандартними завширшки 15 мм, для стрічкового висіву, а також стрілчастою лапою завширшки 320 мм.

«Чудова пропускна здатність – одна з ключових переваг сівалки AMAZONE. Відстань між рядами – 84 см, між сошниками в одному ряді – 75 см, кліренс у зоні сошників – 50 см. Це те, що дозволяє DMC Primera працювати без забивання й мати міжряддя 18,75/25/37,5 см (за вимкнення рядів) для сівби сої, наприклад», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, посівний комплекс Amazone Cirrus-СС виконує до 7 операцій за один прохід.