Техніка
Головне:
Техніка

Kinze запланував розширення модельного ряду сівалок True Speed ​

Kinze запланував розширення модельного ряду сівалок True Speed ​

У 2022 році американська компанія Kinze планує представити 5 нових моделей сівалок True Speed ​​та оновити монітор Blue Vantageу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Нові 16-ти, та 24-рядні сівалки точного висіву Kinze 4905 True Speed  вперше представлять на ринку цієї весни. Новинки здатні висівати кукурудзу та сою зі швидкістю від 4,8 км/год до 19,3 км/год.

А з наступного року модельний ряд Kinze True Speed буде складатися з моделі для малих площ, дворядної сівалки, продуктивної сівалки для роботи на площах зі значною кількістю пожнивних решток, для сівби з міжряддям 76 см та з вузьким міжряддям. З великою кількістю насіння та добрив. До всіх сівалок пропонуватимуть збільшені бункери для насіння та добрив.

У наступному сезоні Kinze також оновить дисплей Blue Vantage. Однією з нових функцій стане система картографування, що дозволяє двом сівалкам працювати на одному полі та спільно використовувати отримані дані. Крім того, з’явиться можливість установки до чотирьох камер. Одна з них йтиме в заводській комплектації, ще три будуть доступні опційно.

Читайте також: Kinze випустив 16-рядну швидкісну сівалку