Техніка

Kernel запустив курси з програмування та диспетчерського керування

На порталі Kernel HUB стартував курс «Програмування систем візуалізації та диспетчерського керування».

Про це повідомляє прес-служба компанії Kernel на своїй Фейсбук-сторінці.

Автор та ініціатор професійного апгрейду колег – головний фахівець КВПтаА Віктор Сербул.

Навчання проходять 21 співробітник, які працюють з контрольно-вимірювальним обладнанням і системами автоматичного управління. Мета – вивчити специфіку будови та принцип дії сучасних SCADA-систем у TIA-PORTAL.

Ці системи використовуються для нагляду за технічними (функціонування ТЕС) і технологічними (виробництво соняшникової олії) процесами на активах компанії. Це дозволяє досягати більшої ефективності в експлуатації та обслуговуванні найновішого обладнання.

«На наших активах встановлено новітнє обладнання від передових європейських виробників. Щоб управляти технічними процесами максимально ефективно, потрібно розуміти, як побудовані системи керування, і вміти ними користуватися, – наголошує Віктор Сербул. – Навчальний курс повністю адаптований до потреб компанії та доступний українською мовою. Паралельно з засвоєнням матеріалу співробітники виконують практичні завдання – створюють невеличкі елементи систем на симуляторах. Це дозволить нам згодом вносити деякі зміни в налаштування».

Навчальний курс розроблено на платформі Microsoft Sway. Доступ до нього мають виключно співробітники компанії, адже вхід здійснюється через облікові записи. На опанування 13 важливих тем у дистанційному форматі – 14 тижнів. Одна тема на тиждень – оптимальний варіант для людей, які підвищують професійність без відриву від виробництва. Індивідуальний графік дозволяє вивчати нові теми у зручний час, адаптивність – використовувати для цього улюблені гаджети.

Раніше ми повідомляли, яким цифровим інструментам приділяють особливу увагу в Kernel.