Техніка

Картографування врожайності з різною технікою виконає універсальна система Trimble

Сьогодні для кожного господарства, яке прагне підвищувати ефективність виробництва, актуальним є проведення картографування врожайності, особливо за наявності полів зі строкатими ґрунтово-кліматичними умовами. AgriLab Farming наразі продовжує збирати врожай і ділиться своїм досвідом у створенні карт врожайності з мультибрендовим технопарком.

Про це розповідають у прес-службі компанії.

«На щастя, рішень по картографуванню не бракує. Але в нашому випадку є одне «але»: господарство своєї техніки не має, працює з орендованою, а вона від різних виробників, тому система має бути універсальна», – відзначають у компанії.

Для вирішення завдання в AgriLab Farming обрали Yield Monitoring System від Trimble Agricultura.

Yield Monitoring System від Trimble Agricultura

У ході роботи із системою відзначили такі її переваги:

  • Робота на моніторі TMX-2050 дає змогу обирати комплекцію з такими ПЗ як Precision-IQ та FmX Plus, відтак, модульна система є універсальною й підійде будь-якому комбайну.
  • Усі подальші операції з аналізу отриманих даних відбуваються в Trimble Ag, де можна переглянути записані карти, фільтрувати дані, завантажити їх в різних форматах і т.д.
  • Цікавою є можливість створювати карти-приписи відповідно до зон продуктивності на основі фактичних даних для внесення добрив чи висіву зі змінними нормами; немає ніяких проблем з дифереційованим внесенням on-line в роботі з сенсорами.

Раніше повідомлялося, як Trimble ISOBUS Field IQ керує агрегатами.