Техніка

John Deere оновив малопотужні трактори

До сезону 2020 р. компанія John Deere анонсувала оновлення лінійки компактних тракторів, яка налічує 13 моделей потужністю від 25 до 66 к.с.

Про це повідомляє Irishtractor.

Відтепер лінійка компактних тракторів має двигуни, які відповідають європейському стандарту викидів Stage V.  Так, моделі компактних тракторів John Deere потужністю 25 к.с. і нижче — 1026R і 2026R — залишаються незмінними щодо оснащення двигуном нового стандарту, а нові 3025E відповідають необхідним стандартам. Моделі серії 2R та 3R потужністю понад 25 к.с. також оснащені новим дизельним трициліндровим двигуном Yanmar серії TNV (1,6 л), який характеризується високим запасом крутного моменту, забезпечуючи велику потужність при великих навантаженнях.Нова система очищення двигуна складається з дизельного фільтра для твердих часток і каталізатора окиснення дизельного палива.

Окрім нового двигуна, компактні трактори серії 3R та 4R будуть оснащені новою функцією eThrottle, інтегрованою у встановлену передачу eHydro. Ця функція створена для того, щоб зробити трактор тихішим, більш економічним з підвищеною зручністю користування.

Останні моделі серії 4R тепер також оснащуються супутниковим приймачем StarFire та автоматичною системою рульового управління AutoTrac Universal. На цих моделях встановлена система Hitch Assist, призначена для швидкого приєднання агрегатів та причепів до задньої навіски трактора або триточкового підключення.  Зовнішні вимикачі, встановлені на задньому крилі, дозволяють оператору переміщати трактор назад і вперед з максимальною швидкістю 12 мм/с, а також піднімати або опускати навіску за необхідності.

До інших оновлень віднесені режими роботи LoadMatch, MotionMatch та SpeedMatch для максимальної універсальності в широкому діапазоні застосувань трактора, а також для вибору роторних косильних агрегатів AutoConnect.

Читайте також:Kubota представила нову серію тракторів LX

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!