Техніка
Головне:
Техніка

John Deere почне виробляти нові самохідні обприскувачі

Компанія John Deere представила нове покоління самохідних обприскувачів R4140i/R4150i підвищеної продуктивності та комфорту, які будуть випускатися у Нідерландах.

Про це повідомляє Traktorist.

У кабіні преміум-класу на підлокітнику нової конструкції встановлений універсальний дисплей John Deere 4640. JDLink для бездротового обміну даними з обприскувачем входить в стандартне оснащення машини.

Також був оновлений набір світлових приладів, що покращує огляд в нічний час як при роботі в полі, так і при заповненні обприскувача хімікатами.

У нових обприскувачах R4140i/R4150i використовується система подачі розчину PowrSpray (власна розробка John Deere), яка забезпечує прямий контроль внесення для швидкого заповнення і точного дотримання норм внесення. У поєднанні з автоматизованою системою AirRinse це дозволяє скоротити невикористаний обсяг системи подачі розчину до 5 л.

Для нових обприскувачів R4140i/R4150i у якості опції пропонується система ExactApply, яка дозволяє міняти форсунки як вручну з кабіни, так і автоматично, в залежності від встановленої норми внесення і швидкості. Система також здатна підтримувати розмір крапель при зміні швидкості. ExactApply управляє роботою кожної форсунки індивідуально, використовуючи систему управління секціями Section Control на базі GPS. Ця технологія дозволяє економити на засобах захисту рослин, при цьому збільшення врожайності може досягати 3% завдяки зведенню до мінімуму недостатнього або надлишкового внесення.

Виробництво нових самохідних обприскувачів John Deere R4140i / R4150i почнеться у жовтні 2019 р. Нові машини будуть доступні на ринку на початку 2020 р.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали