Техніка

iTarra представила багатофункціональний автономний трактор

iTarra представила багатофункціональний автономний трактор

Компанія iTarra розробила автономний трактор для фермерів, які бачать свої майбутні машини безпілотними та з електричним приводом.

Про це повідомляє AgroTimes.ua

iTarra – повністю автономний гусеничний трактор з електричним приводом, який підходить для різних задач, в тому числі і для аграрного напрямку. Прототип оснащений дизельним генератором, який подає максимум 110 кВт електроенергії для живлення приладів і рушіїв.
Гусениці приводяться в рух гідростатичним приводом, максимальне тягове зусилля складає 12 тонн. Наступна версія, однак, матиме більш потужний дизельний генератор від Caterpillar, потужністю близько 250 кВт з електричним приводом для гусеничного шасі.

Автономна система навігації була розроблена спільно з TopCon та працює із системами GPS та камерами. За словами виробника, транспортний засіб, таким чином, здатний точно керувати автомобілем з точністю до 20 міліметрів, як на подвір’ї ферми, так і в полі. Також існує можливість дистанційного керування трактором. Машина компактна і легка – 4,5-тонний трактор спирається на 2 гумові гусениці загальна площа контакту яких складає 2 м2.

Стандартна навіска була замінена швидкозйомною системою з електромагнітними замками. Це дає можливість підєднувати обладнання самостійно, без участі оператора. Хоча поки що людина все одно потрібна для підключення силових та управляючих кабелів, якщо такі передбачені в навісному обладнанні. В майбутньому цю операцію також автоматизують.

Попередня вартість такого автономного трактора становить 150 000 євро.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!