Інженери Kernel відвідали заводи Amazone у Німеччині

Команда технічних спеціалістів агрохолдингу Kernel здійснила п’ятиденний візит на заводи виробника сільгосптехніки Amazone у Німеччині.
Про це повідомляє «Амазоне Україна».
З 2 по 6 червня фахівці з інженерії, IT та точного землеробства відвідали виробничі й дослідницькі майданчики компанії AMAZONEN-WERKE. Візит відбувся в межах стратегічного партнерства і був присвячений знайомству з новітніми розробками Amazone у сфері автоматизації, цифрового управління технікою та точного висіву.
Фахівці Kernel побували на підприємствах у Лейпцигу, Альтморхгаузені, Худе, Брамше та Леден, а також в Академії Amazone та на випробувальній фермі у Вамбергені. Крім того, учасники візиту мали змогу оцінити роботу самохідних та причіпних обприскувачів на полігоні в Гасте.
У фокусі — інноваційні сівалки Precea та Primera DMC, системи внесення добрив ZA-TS, обприскувачі Pantera й UX, а також рішення для аналізу агроданих у реальному часі. Kernel розглядає інтеграцію новітніх рішень Amazone у свої виробничі процеси.
Поїздка завершилася в Оснабрюку, де сторони обговорили перспективи поглиблення співпраці.
Читайте також: Німецького виробника Amazone визнали одним із найінноваційніших у 2025 році