Техніка

Інноваційна система коригує силу тиску на сошник відповідно до типу ґрунту

Сівалка точного висіву Amazone Precea 6000-2CC Super

Витримування однакової глибини укладання насіння на мінливих ґрунтах або за нерівномірного зворотного ущільнення значно ускладнює процес сівби. За таких умов варто застосувати техніку, оснащену інноваційними технологіями.

Про це повідомляє прес-служба Amazone на своїй Фейсбук-сторінці.

Рівномірний та ідеальний висів незалежно від рельєфу та ґрунтових умов можливі завдяки автоматичному регулюванню тиску на сошник – системі SmartForce від Amazone, якою оснащена сівалка точного висіву Precea Super.

SmartForce

«Особливістю цієї системи є те, що механізатор не задає тиску на сошник, а встановлює вертикальну силу контакту на терміналі. На полі ця вертикальна сила контакту контролюється за допомогою датчиків. Базуючись на показниках датчиків, на сошнику PreTeC система SmartForce встановлює необхідний тиск на сошник, тому глибина укладання насіння залишається незмінною. Важливо, що під час руху тиск на сошник автоматично адаптується до різних ґрунтових умов», – відзначає виробник.

За допомогою гідроциліндра Precea Super тиск на сошник встановлюється автоматично

Одночасне забезпечення рівномірної глибини укладання та оптимального тиску розвантажує механізатора, сприяє досягненню високої схожості та створює основу для гарної врожайності.

Раніше ми повідомляли, що передбачає якісна підготовка сівалки до наступного сезону.