Техніка

ХТЗ збільшив випуск тракторів

У 2019 році Харківський тракторний завод наростив обсяги виробництва на 12%, збільшив прибуток підприємства на 22% та зайнявся оновленням товарної лінійки, цехів і обладнання.

Про це інформує прес-служба ХТЗ. 

На Харківському тракторному заводі за 2019 рік виробили 585 одиниць техніки, що на 12% більше, ніж роком раніше, а кількість реалізованих тракторів склала 638 одиниць — на 16% більше від показника 2018 року.

Виручка підприємства зросла на 22% і склала майже 800 млн грн.

«Сьогодні на підприємстві працює понад 1100 співробітників, а середня заробітна плата заводчан — 10 тис. грн (на початку минулого року — 7,8 тис. грн)», — зазначають на ХТЗ. Основними покупцями українського трактора залишаються вітчизняні аграрії. ХТЗтакож продають в  Болгарію, Молдову, Казахстан, Грузію, Литву, Румунію, Нову Зеландію і Сінгапур. 

«Модернізація, стосується не тільки сільгоспмашин. Підприємство займається поступовою реновацією цехів, закуповує і апробує нове сучасне обладнання. Встановлено нову лінію хіміко-термічної обробки металів всесвітньо відомої компанії Ipsen (США, Німеччина), що значно підвищило якість термічної обробки деталей, а поточного року запущено в роботу нову ділянку механічної обробки деталей. Для цього було закуплено обладнання виробництва Японії та Німеччини», — розповідають на підприємстві.

За прогнозами підприємства передбачається збільшення обсягів виробництва на 10% в порівнянні з 2019 роком, а виручки — на 20%.

Читайте також:ХТЗ вводить в експлуатацію японське та німецьке обладнання

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!