Техніка
Головне:
Техніка

ХТЗ вводить в експлуатацію японське та німецьке обладнання

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Харківський тракторний завод продовжує вводити нове обладнання в експлуатацію в рамках масштабної програми модернізації виробництва. Одним із прикладів модернізації є створення нової ділянки механічної обробки деталей із застосуванням програмного забезпечення, що істотно підвищує продуктивність та якість.

Про це повідомляють на підприємстві.

«Нова прогресивна технологія, що застосовується в розвинених країнах, дозволить нам замінити морально застаріле обладнання, що раніше використовувалося у виробництві та яке має високу ступінь зношеності, на обладнання високої продуктивності і точності. Ми намагаємося йти в ногу з часом і для цього вивчаємо досвід інших країн і намагаємося застосувати його на ХТЗ», – підкреслив керівник проекту модернізації заводу ХТЗ Владислав Сопіт.

На підприємстві також проводиться реконструкція виробничих цехів, а також інженерних споруд, закуповується нове обладнання і триває робота з оптимізації структури виробництва.

Нагадаємо, що раніше на ХТЗ була введена в роботу лінія хіміко-термічної обробки металів, що дозволило значно підвищити якість термічної обробки деталей.

Слід зазначити, що на заводі триває реалізація стратегічної програми модернізації провідного національного виробника тракторів. Обсяг інвестицій DCH в модернізацію ХТЗ складе близько 230 млн. грн.

Читайте також:У Харкові випробовують трактор ХТЗ на нових гусеницях

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!